otomatik su saati

Otomatik Bahçe Sulama Saati

Zaman Ayarlı Bahçe sulama

Bahçeniz yada arsanız uzak bir bölgede ise bu tarz zaman ayarlı sulama aletleri kullanmanız gerekebiliyor. kendim den örnek verim ben İstanbul da oturuyorum arsamızda İzmit te domates ekmeye karar verdim. bildiğiniz gibi domatesinde 3 günde bir sulanmaya ihtiyacı var. arsaya da 1 ayda bir gidiyoruz. bende bu tarz bir zamanlama cihazı aldım. zamanı ayarladım her 3 günde bir sulama yapıyor.

İsterseniz ürünü anlatmaya başlayalım bayadır kullanıyorum, çin malı olmasına rağmen sağlam bir malzemeden yapıldığını söleyebilirim. bugüne kadar herhangi bir sorun yaşamadım, yalnız bu ürünün tek sıkıntısı tazyikli suyla çalışmasıdır.

Eğer suyu deponuzdan alacaksanız pek fazla su gelmiyor. bizim arsada su olmadığı için yağmur suyunu depoya aktarıp o şekilde kullanıyorum. fazla su gelmiyor ama bahçem ufak olduğu için yetiyor. sulama zamanını 3 saat gibi yapıyorum yetiyor..

ürünün 16 farklı zamanlama ayarı var yani bir gün içinde 16 kere sulama yapabilirsiniz. üzerinde haftalık sulama ayarıda var 2 günde bir sula,haftada bir sula yada istediğiniz bir günde sulama ayarı yapabilirsiniz.. içinde bahçe sulama hortumu için aparatta çıkıyor aşağıda aparatları gösterdim. takma konusunda sıkıntı çıkarmaz..

bahçe sulama aparatları
otomatik sulama aparatları

su geçirmez bir üründür yağmurlu havalarda herhangi bir sorun çıkarmaz yalnız su geçirmemesi için saati ayarladıktan sonra kapağını kapatın. yaptığınız programlama ayarını saat üzerinden direk iptal etme özelliği vardır. daha detaylı bilgi için aşağıda hazırlamış olduğum inceleme videosunu izleyebilirsiniz.

ürün linkinide aşağı bıraktım türkiyede bulamadığım için yurt dışından aldım eğer yurt dışından alışveriş yapma hakkında bilginiz yoksa türkiyede nasıl sipariş veriyosunuz aynıdır kargo evinize kadar gelir başka bir şey yapmanız gerek yoktur ben bu şekilde aldım. herkese iyi çalışmalar..

Ürün linki : https://lite.lc/r7b47

Otomatik bahçe sulama saati Video İnceleme

Otomatik sulama saati inceleme